• Ikona projekční práce

  Projekční
  práce

   

  Projektová dokumentace navrhovaných staveb je provedena komplexně v závislosti na jejím stupni tj. včetně všech potřebných vyjádření orgánů státní správy , správců inženýrských sítí apod.

  Projekční práce
   
 • Ikona provádění staveb

  Provádění
  staveb

   

  Hlavním předmětem provádění stavebních prací je realizace novostaveb rodinných domů a jejich příslušenství.Jedná se zejména o výstavbu kompletních hrubých staveb.

  Sprovádění staveb
   

O mně

V roce 1992 jsem ukončil studium na Střední průmyslové škole stavební v Plzni, obor pozemní stavby.

V období 1992 – 1997 jsem byl zaměstnán ve společnosti ZETES projekt s.r.o. se sídlem v Klatovech. Zde jsem vykonával funkci projektanta pozemních staveb.

V období 1997– 2003 jsem byl zaměstnán v menší soukromé stavební firmě Zdeněk Rubáš a syn se sídlem v Klatovech. V této firmě jsem se kromě projektování převážně věnoval práci ve stavebním provozu.Díky zaměření firmy na provádění občanských staveb a bohatým zkušenostem majitele p.Rubáše jsem zde nabyl zásadních praktických znalostí v oboru pozemních staveb.

Po uplynutí desetileté praxe jsem v roce 2002 absolvoval zkoušky odborné způsobilosti a získal osvědčení AUTORIZOVANÝ TECHNIK v oboru pozemní stavby. Úspěšným složením zkoušek jsem se rovněž stal členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Od roku 2002 se věnuji samostatně projektování pozemních staveb na základě živnostenského oprávnění.

V roce 2007 jsem rozšířil svoji činnost rovněž o provádění pozemních staveb. Jedná se o výstavbu rodinných domů a jejich příslušenství jako jsou garáže , oplocení , zpevněné plochy , bazény apod.

Radek Smolík